מבצעי טקטי

מבצעי טקטי

לחברת איידרון ואנשיה ניסיון מבצעי וטקטי נרחב בתחום מערכות קצה ובכלל זה פתרונות מבוססי רחפן, לצוות החברה ניסיון רב בניתוח הצרכים של הלקוח והתאמת פתרון רלוונטי. החברה מבצעת אינטגרציה בין מגוון פלטפורמות , מטע”דים ותוכנה על מנת לתת פתרון מיטבי ללקוח ובכלל זה פיתוח במידת הצורך.
חברת איידרון הינה מפיצה של מספר חברות מובילות מחו”ל שלהם מגוון פלטפורמות בעלי יכולות שונות :
Instant Eye – USA
ארה”ב חברת אינסנט איי חברה מובילה בייצור רחפנים למגזר הביטחוני שצבא ארה”ב והכוחות המיוחדים הצטיידו כבר באלפי מערכות בפריסה גלובלית , ומדינות נוספות מערכת בתקן צבאי כולל הצפנה ופעולה חשאית , עמידות לתנאי מזג אויר קיצוניים וזמן טיסה ממושך עבודה במזג אויר קיצון תקן צבאי :
– הצפנה= מערכות אינסטנט איי פועלות בהצפנה צבאית אמריקאית המונעת גילוי וזיהוי הרחפן, מיקומו ואף מקשה משמעותית על הפלתו בידי כוחות עויינים. כל המידע נשמר אך ורק בעמדה הקרקעית ובמקרה נפילת כלי אין אפשרות להבין מהו המידע הנאסף ומטרות הטיסה לשמה יצא הכלי מבסיסו.
– שרידות= הכלים של חברת אינסטנט איי עמידות ברוחות במהירות גבוהה, בגשמים חזקים, באיזורי חום וקיפאון. הרחפנים אף שורדים מכות ונפילות מגובה רב ובמקרים בהם מתעורר הצורך ניתן לטפל בהם בשטח במהירות.
– מטעד”ים= כל כלי ואף הקטן ביותר מצוייד במערכות יום ולילה המאפשרות לו לנהג את הכלי בכל זמן תוך הפניית ערוצים למטענים מורכבים וייחודיים אותם נושאים הכלים. הכלים מסוגלים לניהוג בתוך מבנים, בתוואי שטח בעייתי, בטווחי הפעלה ארוכים ובחשאיות גבוהה ביחס לרבי להב דומים.

Custom Drone – Netherlands
החברה ההולנדית מייצרת פלטפורמות רחפנים על פי דרישות בעיקר עבור חקלאות, HLS, חירום והצלה. החברה בונה עבורינו את הרחפן האיכותי ביותר בכדי שיתאים לכל המטרות ודרישות לקוחותינו בארץ והעולם.
בין השאר, מייצרת Custom Drone עבורינו את הפלטפורמה של העיט. רחפן זה עמיד ברוב משרעת תנאי מזג האויר השוררים בישראל והוא מסוגל לשאת את משקל המטע”ד המיוחד הנישא על הרחפן. העיט למעשה הינו כלי רב עוצמה המסוגל לאתר אוטונומית דמות אדם בסריקת שטח מהירה, להתמקד בו ולהכווין אליו כוחות הצלה/בטחון/רפואה ועוד.
החברה מפתחת עוד מספר דגמים גדולים יותר המסוגלים להניף משקלים גדולים לאוויר תוך שימוש ביכולות העמידות הטובה של הכלי.
Drone Expert – Netherlands
חברת Drone Expert מתמחה בשידרוג ובניית פלטפורמות איכותיות ע”ג רחפנים של חברת DJI. יחד איתנו משדרגת החברה את הפיתוחים שלה ומציגה מגוון תחומים ויכולות מפותחות לפלטפורמות האיכותיות של החברה הסינית. המוצרים אותם אנו מביאים לשוק הישראלי והעולמי רבות ובהן ניתן למצוא:
מערכות טרמיות – תוספות אינטגרליות לרחפנים המצויים בשוק בשימוש נרחב על שלל סוגיהם, כדוגמאת phantom, mavic, inspire, matris ועוד. למערכות הטרמיות נוספת אנליטיקה המחשבת את חום החיה/אדם הנמצא במצוקה ומסמנת את מיקומו המדוייק.
מערכות חקלאיות – פיזור מהאויר של חרקים שונים העוזרים לחקלאות האורגנית להשתלט על מזיקים בשדות.
כבל מתח ותקשורת – פתרונות של כבל המחובר לסוגי רחפנים שונים במטרה להעמידו באויר זמן רב כעמדת תצפית קידמית/אחורית.
רובוט – חיבור אפשרות ניהוג הרחפן ע”ג הקרקע בכדי לחסוך זמן סוללה יקר ולהשתמש במצלמה האיכותית לאורך זמן רב.