מטע”דים וציוד נלווה

מטע”דים וציוד נלווה

לחברה מגוון רחב של מטע”דים ובהם מצלמות לצילום איכותי ביום, בלילה ולמטרות שונות.
לאיידרון אינסייטס ‏ מגוון רחב של מצלמות באיכויות משתנות המסוגלות לספק זוויות צילום צרות ורחבות i need help with my research paperלפי קשת רחבה של נתוני צמצם, הגדלת תמונה ‏פי 40 ויותר עם אפשרויות מיקוד מרחוק.
המצלמות התרמיות אותן מספקת החברה המסוגלות לספק תמונה איכותית בלילה או ביום. סוגי המצלמות התרמיות נקבעות לפי איכות החיישנים והעדשות בכל מצלמה ומצלמה,
כמו כן חברת אידרון אינסייטס מציגה שלל מצלמות היפר ספקטרליות המסוגלות לעבד תמונה לפי ‏ אורכי גל שונים. מצלמות אלה יספקו תמונה מעובדת בעיקר עבור ניתוח שדות חקלאיים.
ניתן להתאים לכל לקוח את איכות וסוג המצלמה הנדרשת לביצוע משימותיו.
מעבר לנושא צילום שהוא המרכיב המשמעותי בפונקציות אותן ממלא עולם הרחפנים ישנם מטע”דים נוספים אשר ניתן להרכיב על רבי הלהב.
לאחרונה מפורסמים סרטונים בהם נראים אנשים אשר קושרים לרחפנים חפצים מסוימים ומטילים אותם מהאוויר. לחברת אידרון אפשרויות מגוונות למטעד המסוגל לשאת עליו משקלים בהתאם לאופי וסוג רחפן או לשחרר אותם בנקודה מדוייקת במרחב, בין אם על ידי הנחה או הטלה מהאוויר.
מטען נוסף הינו זרקור רב עוצמה ‏ בין אם הוא מטיל עלומה של אור נראה או שאינו ניראה אלא על ידי מכשירים ספציפים.
ניתן גםwrite my paper reviewלב מערכת כריזה אשר משדרת הודעות אזהרה, פינוי וכדומה.
ישנם פיתוחים שונים שאנו מבצעים עם חברות בארץ ובעולם כגון אמצעים שונים ליחידות חילוץ, חירום והצלה, מכבי אש, אמצעים משטרתיים וכלים העוזרים לרשויות מקומיות בביצוע משימותיהם.
בנוסף לכל זאת אנו מבצעים על המטעדים השונים השבחות משמעותיות של יכולותיהם על ידי חיבור ליחידות מחשוב וביצוע אנליטיקה מורכבת אשר מקפיצה בכמה רמות את ביצוע משימה על ידי אנשים מקצועיים ושאינם מקצועיים.